... ...

Link do całego świata:
11 minut na lotnisko

Połączenia lotnicze zmieniły nasze postrzeganie odległości – lot z Krakowa do dowolnej, europejskiej stolicy to dziś zaledwie kilka krótkich godzin. Latamy dużo i chętnie, rekreacyjnie i biznesowo, daleko i blisko. LINK BUNSCHA to synonim łatwego połączenia z lotniskiem - dzięki autostradzie A4 dotrzemy tam w 11 min.

2,5 km do Kampusu UJ

Bliskość uczelnianego serca Krakowa czyli nowoczesnego Kampusu Uniwersytetu Jagiellońskiego to atut inwestycji LINK BUNSCHA. Lokalizacja osiedla sprawia, że zakup mieszkania jest inwestycją długoterminową - to zarówno doskonały wybór jako pierwsze mieszkanie „na start” dla studiujących dzieci oraz długofalowa lokata, która w późniejszym okresie może procentować jako mieszkanie pod wynajem. W ostatnich latach liczba studentów i doktorantów UJ sięga prawie 40 000!

... ...
... ...

Nielimitowane ścieżki rozwoju

LINK BUNSCHA ułatwia start w nurt światowego biznesu. W dzielnicy jest zlokalizowanych wiele siedzib międzynarodowych korporacji, m.in. Motorola, Nokia, Ericsson, Shell. To szansa na rozpoczęcie kariery nawet w trakcie trwania studiów! Bliskość wielu pracodawców to także szerokie perspektywy rozwoju zawodowego w bezpośrednim sąsiedztwie miejsca zamieszkania. To realna oszczędność czasu na codzienne dojazdy do pracy.

W prostej linii do relaksu

Work life balance - połączenie pracy oraz odpoczynku nabiera szczególnego znaczenia. Nasza inwestycja linkuje bezpośrednio do rozległych terenów spacerowych i tras rowerowych. Daje to możliwość złapania oddechu po pracy bez konieczności długiej podróży w popołudniowym szczycie komunikacyjnym. LINK BUNSCHA to idealny link do aktywnego relaksu.

... ...
... ...

Kuchnie świata na
wyciągnięcie ręki

Smaku naszej lokalizacji dodaje fakt, że w okolicy działają liczne restauracje. Od tradycyjnej kuchni polskiej, przez popularne włoskie czy meksykańskie smaki, aż po specjały kuchni japońskiej. Dodatkową atrakcję stanowią również cenione, krakowskie foodtruck’i. Można zjeść obiad lub kolację i spokojnym spacerem wrócić do domu – to wielki atut LINK BUNSCHA.

Najlepsza opieka
dla Twojego dziecka

Wybierając LINK BUNSCHA zyskujesz pewność opieki nad dziećmi. Inwestycja zlokalizowana jest administracyjnie w VIII Dzielnicy m. Krakowa, w której znajduje się aż 45 przedszkoli oraz 17 szkół podstawowych. Tak szeroka oferta to gwarancja tego, że znajdziesz najlepszą opiekę dla swojego dziecka, a po zajęciach edukacyjnych możecie aktywnie i wesoło spędzać czas na licznych placach zabaw.

... ...
... ...

Prosto do Centrum
na Rynek Główny

Nasza inwestycja i jej okolice mają wszystko, czego na co dzień potrzebujesz. LINK BUNSCHA to doskonałe połączenia praktycznie z każdą częścią Krakowa. Do pętli tramwajowej jest 7 minut spacerem a mnogość linii komunikacji miejskiej szybko dowiezie Cię do celu.

5 minut do… wszystkiego

Ruczaj, gdzie umiejscowiony jest LINK BUNSCHA, to prawdziwe miasto w mieście. W zasięgu kliku minut znajduje się to, czego potrzeba w codziennym życiu: sklepy, szkoły, żłobki, restauracje, punkty usługowe, kluby fitness, opieka medyczna i weterynaryjna. W promieniu kilkuset metrów zlokalizowane są markety i dyskonty spożywcze, małe sklepiki warzywno-owocowe, klinika dla zwierząt, klub fitness, salon kosmetyczny i fryzjer. Inwestycja LINK Bunscha to link do rozbudowanej infrastruktury, a rozbudowana infrastruktura to wygoda, wygoda i jeszcze raz WYGODA oraz więcej czasu na smakowanie życia.

... ...

Wyszukaj mieszkanie

BUDYNEK

Piętro

Dodatkowe

Strona świata

Metraż

Pokoje

Masz Pytania?

Wybór mieszkania to kluczowa decyzja, w której chętnie Ci pomożemy. Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą.


  KLAUZULA INFORMACYJNA DOTYCZĄCA ZGÓD WSKAZANYCH PONIŻEJ:
  Uprzejmie informujemy, że:

  1. 1. administratorem Państwa danych osobowych jest Holding 1 S.A. z siedzibą w Krakowie, ul. Puszkarska nr 7F, 30-644 Kraków oraz podmiot z grupy kapitałowej Holding 1 s.a. od niej zależny, tj. Megapolis sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków (wszystkie zwane dalej: „Administratorem”);

  2. Inspektorem Ochrony Danych Osobowych jest Krzysztof Bielawski (+48 334 861 986, iod@holding1.pl);

  3. Państwa dane (imię i nazwisko, nr telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane na podstawie udzielonej zgody w celu marketingowym, polegającym na przesyłaniu na Państwa adres e-mail oraz numer telefonu reklam, informacji o ofertach, promocjach towarów i usług Administratora oraz na bezpośrednim kontakcie telefonicznym w celu przedstawienia ofert, reklam i promocji, a podanie danych jest dobrowolne i nie jest niezbędne do zawarcia i wykonania umów z Administratorem;

  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; z powyższych praw można także skorzystać zgłaszając się do Inspektora Ochrony Danych Osobowych (dane kontaktowe jak wyżej);

  5. Dane osobowe będą przetwarzane 3 lata licząc od momentu udzielenia przez Państwa zgody lub od ostatniego naszego kontaktu marketingowego. Zgoda może by cofnięta w każdym czasie, co nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed cofnięciem;

  6. Państwa dane mogą być udostępnione podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług marketingowych w imieniu i na swoją rzecz.

  Rozwiń szczegóły

  OŚWIADCZAM, ŻE ZAPOZNAŁEM/AM SIĘ Z KLAUZULA INFORMACYJNĄ ORAZ:
  Oświadczam, że zapoznałem się z powyższą klauzulą informacyjną oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych w celu przesyłania mi na adres e-mail oraz numer telefonu informacji marketingowych a także bezpośredniego kontaktu telefonicznego w celu marketingowym oraz na profilowanie przez Administratora moich danych w celu przedstawienia mi zindywidualizowanej oferty, reklamy i promocji, za pośrednictwem następujących kanałów kontaktu:

  Telefon:

  SMS:

  E-Mail: